Program
2004.
július 2. (péntek)
18:00 Térzene: Bonyhád Városi Zeneiskola Fúvószenekara
19:00 Ünnepélyes megnyitó - Boróka Táncegyüttes, Fadd
20:00 "Dombori ring" - nemzetközi szabadtéri profi bokszgála
22:00 Vízparti táncparti a GHB zenekarral
2004. július 3. (szombat)
09:00 Kismesterségek Napja II - Tolna Megyei Mestertalálkozó
Strandröplabda kupa
"Valami Amerika" - amerikai autók kiállítása
11:00 Gyermekprogramok
15:00 20 táblás sakkszimultán
17:00 Csak gyerekeknek!
18:00 Rock and roll táncverseny
20:00 Dombori Pop - Groovehouse
22:30 Utcabál
2004. július 4. (vasárnap)
Athén 2004 - Olimpia Nap
10:00 Sportvesenyek az öt karika jegyében
"Valami Amerika" - amerikai autók kiállítása
Strandröplabda bajnokság
Triál bemutató
15:00 Tücsök Klub műsora
16:00 Strandröplabda bajnokság
17:00 Csak gyerekeknek!
18:00 Rock and roll táncverseny
Labdarugó EB döntője - óriás kivetítőn
19:30 Görög Est: Pirgos Táncegyüttes és zenekara
2004. július 5. (hétfő)
10:00 Homokszobrászok alkotótáborának megnyitása
19:00 Duna menti települések
20:00 Mulattatók - lakodalmas és báli zenekarok fesztiválja és versenye
(elődöntő)
2004. jóúlius 6. (kedd)
20:00 Rock Show: Bad Times
22:00 Hooligans - rock és nosztalgia disco
2004. július 7. (szerda)
20:00 "'Crazy Cars and motors" - őrült autós, motoros show
"Big Foot" autótörés óriáskerekűvel
"Vaspapucsos őrület", gumiégetés
"Grand Opening Summer Disco Party"
2004. július 8. (csütörtök)
18:00 Duna menti települések
20:00 Kabaré Kató nénivel
Közreműködik: Ihos József
Mulattatók
2004. július 9. (péntek)
16:00 Homokfoci kupa
19:00 Egy település 1000 éve zenében és táncban - Fadd
20:00 Szekszárdi Zenés Színpad
21:00 Latin Karnevál - Latin Táncshow, Flamingó MSE, Ritmo Latino,
Brazil, kubai táncosok
22:00 Fiesta együttes
23:00 Utcabál
2004. július 10. (szombat)
06:00 Dombori Kupa - horgászverseny
09:00 VOSZ-Nap
10:00 Homokfoci kupa
Búvárbázis
Csak gyerekeknek!
17:00 Frederico és Bonifác
Duna menti települések
Mulattatók (Döntő)
22:00 Balázs Pali műsora
Utcabál
2004. július 11. (vasárnap)
10:00 I. Közép-Duna menti halfőző verseny
"Bajnokok Ligája" (Profi halfőzők)
Családi halfőző verseny
12:00 Déli muzsika
15:00 Kutyabemutató
15:30 Csak gyerekeknek!
16:00 Tücsök Klub
17:00 Buci bohóc kalandjai
17:30 Homokfoci kupadöntő
19:00 I. Dombori Dance Amatőr Modern Táncverseny
20:30 "Dombori Nyár Szépe" választás
22:00 Pop Show, Baby Gabi, Lala, Kozmix
23:00 Fesztiválzáró bál a GHB zenekarral
24:00 Tüzijáték